AKIL OYUNLARI EĞİTMEN EĞİTİMİ

İstanbul Üniversitesi ve Curious& Genius işbirliği ile eğitimciler için hazırlanan "Akıl Oyunları Eğitmen Eğitimi" 40 ders saatinden oluşur.
Bu eğitimde, eğitmenlere;

 

 

 
Yukarıdaki başlıklar altında teorik ve pratik uygulamalar yapılacaktır. Uygulama sonunda yapılan yazılı
sınav ve proje ödevlendirmelerinde başarılı olan eğitmen adaylarına  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
tarafından sertifika verilecektir.
 

Eğitime Kimler Katılabilir: Okul öncesi, ilkokul ve ortaokul öğretmenleri

E-posta: info@curiousandgenius.com

Hesap Adı: Bal Oyuncak ve Yayıncılık San. ve Tic.Ltd.Şti
Banka Adı: Denizbank AŞ. 
IBAN: TR0800 1340 0000 1753 7930 0012

Sertifika için gerekli belgeler;
Lisans diploması fotokopisi
Nufüs cüzdanı fotokopisi

 

ÇOCUK ve OYUN ANNE - BABA SEMİNERLERİ

Bilimsel çalışmaların ortaya koyduğu üzere; oyun ve oyuncakların çocukların zihinsel gelişimine katkısı büyüktür. Bebeklik dönemi ile ilk çocukluk ve son çocukluk döneminde bireyin zihinsel ve bedensel gelişimi için kullanılan materyaller son derece önemlidir.

Oyun, çocuğun hayal dünyasını canlandırdığı bir sahnedir. Çocuklar, bu sahneye, kendi içinde ne varsa yansıtır. Psikolojik durumunu oyun oynarken ortaya koyar ve daha rahat hareket eder. Algılarını açarak, problem olarak gördüğü durumlar için analiz yapar ve çözüm yolları arar. Bulduğu çözümler ise onun için büyük bir başarıdır. Bu başarısını herkes ile paylaşmak ister.

ÇOCUK ve OYUN konulu anne baba seminerlerimizde; bebeklik, ilk çocukluk ve son çocukluk döneminde oyun ve oyuncak seçimi, eğitim öğretimde oyunun yeri konulu çalışmalar yapılmaktadır.

Profesyoneller tarafından verilecek olan seminerde; hayatın olağan akışı içerisinde karşılaşılan problemlerin oyun oynarken nasıl çözülebileceği uygulamalı olarak gösterilecektir. Eleştirel düşünme, üretken düşünme, problem çözme becerileri gibi alanlarda kullanılan materyaller, çocuğun sosyal yaşamında daha etkin bir birey olması için yapılması gerekenler uygulamalı olarak anlatılacaktır.

CURIOUS&GENIUS olarak, çocuklarımıza daha kaliteli bir yaşam sunmak için düzenlediğimiz ÇOCUK ve OYUN anne baba seminerleri, talepler doğrultusunda planlanmakta ve devam etmektedir.

 

EBEVEYN ATÖLYE ÇALIŞMALARI

CURIOUS&GENIUS olarak, profesyoneller tarafından seçilen, çocuk gelişiminde önemli etkilere sahip oyunlar ile birlikte atölyemizde çalışmalar yapıyoruz.

Farklı zaman dilimlerinde farklı yaş guruplarına uygun; üretken beceriler, düşünme becerileri, görsel algı, problem çözme becerileri ve daha birçok bilişsel alanda, pozitif etkileri bilimsel olarak kanıtlanmış ürünlerimizi yerinde deneyimleme fırsatı sunuyoruz.

Uzman eğitmenlerimiz ile duyurulan yaş aralığında, anne çocuk veya baba çocuk aktiviteleri yaparak, eğlenip öğrenme kavramına yeni bir boyut kazandırıyoruz.

Çalışmalarımız ile ilgili detaylı bilgi almak için bizi takip ediniz.

 
 
 

Bayi Girişi

Kullanıcı Adı*
Şifre Adı*